Obchod
Erika Formánková
Sprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom
- Obec
- Radatice
- Od roku
- 2011
- IČO
- 46 054 880
Erika Formánková
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 082 42 Radatice
- Na trhu od
- 1. marca 2011
- IČO
- 46 054 880
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 46.18)
- Sprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom
Podnikanie v číslach
- 15
- rokov na trhu
- 2011
- rok vzniku
- 3
- položky predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Erika Formánková
Erika Formánková – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Radatice. Podniká od 1. marca 2011.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Sprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom“ (46.18). Predmet podnikania tvorí 3 položky, napríklad sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, maloobchod a veľkoobchod a poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu….
Základné údaje
- Obchodné meno
- Erika Formánková
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 46 054 880
- Dátum vzniku
- 1. marca 2011
- Miesto podnikania
- 082 42 Radatice
- Živnostenský register
- Okresný úrad Prešov, vložka č. 750-37460
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 46.18)
- Sprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 20. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Erika Formánková zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 3 položky.
-
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
-
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
-
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Erika Formánková?
Miesto podnikania je v obci 082 42 Radatice.
Čím sa Erika Formánková zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Sprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom“ (46.18). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; maloobchod a veľkoobchod; poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu….
Aké je IČO – Erika Formánková?
IČO je 46 054 880.
Odkedy podniká Erika Formánková?
Podnikanie začalo 1. marca 2011. Na trhu pôsobí 15 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.